Relax door de Vlaamse Ardennen
GEEN GPX-GEGEVENS AANGEGEVEN
Profiel
Beste sportvrienden,
Graag nodig ik jullie uit om “Relax door de Vlaamse Ardennen” te rijden.
We reden de rit eerder met de 3 pijlen in regenachtige omstandigheden, hopelijk kunnen we zaterdag genieten van een aangenaam herfstzonnetje!
Wie de rit nog niet heeft gereden, hier volgt zowat het verloop van de rit. De gekende aanloop richting Semmerzake, waar we de eerste keer de klimbenen testen. We vervolgen de weg naar de wielerhoofdstad Oudenaarde.
We laten Oudenaarde achter ons via de Edelare (bergop) en Ladeuze (naar beneden).
Jammer dat de Boelaardstraat is afgesloten voor de mooie uitzichten maar wel lucky omdat deze klim er dan tussen uit valt ☹. We steken verder de N60 over en de steile Korte Keer naar beneden (al meer gedaald dan geklommen toch !)
De Patersberg bereiken we dan wel al klimmend niet langs de steile kassei maar via een mooie glooiende kant. Daarop volgt de welverdiende stop. Na de stop de laatste 150 HM (van de totaal 500HM) en dan aan een mooi tempo via Anzegem, Nokere en Kruisem richting Deinze met hopelijk de wind in de rug.
Tot zaterdag